bazar

* Moje Švédská anabáze

Vydáno dne 06. 02. 2012 (5985 přečtení)Díky 36letému přátelství ze základní školy, jsem se jednoho srpnového dne ocitl „pracovně“ve Švédsku na břehu překrásného jezera Savsjon poblíž městečka Grums. детское постельное бельеKemp
Jezero je zasazeno do všude přítomných nádherných lesů, jeho rozměry neznám ale na jeho delší konec nebylo možné pouhým okem dohlédnout, voda je čistá s hnědým nádechem, břehy se prudce svažují až do hloubky 30 metrů, zátoky chráněné před severními větry jsou porostlé lekníny. ягода годжи ценаRybolov je zde povolen bez rybářského lístku jak jsme byli informováni od správce místního kempu, rybí obsádka není tak pestrá jak jsme zvyklí z našich vod, jsou zde: Štika,okoun,ouklej,plotice, candát a úhoř.Zkoušeli jsme nejprve lehkou plavanou a feeder , spousty plotiček a ouklejí nám byly odměnou.Později jsme přešli na vláčení ze břehu i z loděk, větší wobblery hlavně modré barvy byly úspěšnou nástrahou hlavně na štiky a kapitální okouny.Moje práce zdá se bude v tomhle státě pokračovat a já zde budu vody tisíce zdejších jezer a řek protínat svými vlasci a pletenými šňůrami i v příští sezóně.


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 37 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: karpjim.com

Google
Oblíbené weby

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server